Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Xhafer Ahmetaj - Veq Tadish Se Sa Te Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/04/2017

2017-04-26T17:40:53+00:00

Këngë e albumit:

"Luj Moj Nuse"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veq Tadish Se Sa Te Du" kënduar nga Xhafer Ahmetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhafer Ahmetaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet