Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhafer Ahmetaj - Sali Shabani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sali Shabani".
3. Video është e këngës "Sali Shabani", por nuk këndohet nga Xhafer Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhafer Ahmetaj - Sali Shabani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/06/2017

2017-06-07T10:32:12+00:00ooo a ka djal oo qe ma fal bajramin
le tma man at sali shabanin
e ka pre o spirre o kapetanin
aj salihi ish kan shqiptar azgan
e ka marr o manxerren o ne dor
ma ka marr manxerren o te mbretit
100 fishek o i murr te myl-mlqeti
o ka zan prit o ne qaf t'baqefsit ee
------
ooo ne baqefs oooooo priten o e kan zan
spirr e fila qasjade po shkojne
qaj salihi ish kan shqiprtar azgan
e lshoj priten koka dal o n'mejdon
nal o spirr o dushman o i ka than
nal o spirr i britke shkauu zi
sot gjith diten - bir jam djeg per ty
buk pa ngran dushman uj o pa pie
tash erdh koha te flasim sy me sy
mi ke pre 90 shqiptar vllaznie
mi ke pre o spirr 99
more za ka spirra qaty be o po ban
o salih o shqiptar naj ka than
kush tka shti djalo kush tka than
o se jam le - kurr n'kabash sjam kan eee
-------
oooo mos ban be oooooo britke shkaa oj zi
vet kam pa o spirr me syt e mi
me sy tmi bre spirro tkam pa vet
n'pshtjellna tgrave qen bre ishe vesh
o kam e dur o i kishe pas pervjel
prejshe shqiptar si me kan nen berre
si kasap ate nate shingjergj
ooo ste vike shtir n'gjak tyne me shkele
------
ooooo petredhan ooooo trimi o qat o manxerre
petredhan naj kan dhan o nzjarr
spirren e filen o dekun o i ka lan bre
ka marr rrugen salihi o po shkon
ka 5 here more mas manxherre o ja lshon
i kang malsorqe o trimi po ma knon
ne grejkoc haberin o pe qon
njerz pa faj nqaf mos mej marr
spirren e filen o vetun o i kam vra
me vatu n'shqipni koka dal
ooooo lumi aj bab per bab qe pat lan eee


Ky tekst u dërgua nga Meli Sopa
Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet