Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Xhafer Ahmetaj - Djal Pa Behane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/06/2018

2018-06-29T13:57:32+00:00

Këngë e albumit:

"Xhafer & Vlora Ahmetaj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djal Pa Behane" kënduar nga Xhafer Ahmetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhafer Ahmetaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

dit e natt un po mendoj qysh met shti ne dor...
veq e imja ti dot jesh meq qef a me zor ...
kejt deshirat qka i ke krejt qa kishe lyp
un jam ai qe ti plotsoj sahap e mbyll syt
un jam aj qe ti plotsoj sahap e mbyll syt

ref:
i thua nanes tane jam djal pa behane mat mir e mat sinqert veshtir kishe gjet... (2x)


dit e natt un po mendoj qysh met shti ne dor...
veq e imja ti dot jesh me qef a me zor ...
kejt deshirat qka i ke krejt qa kishe lyp
un jam ai qe ti plotsoj sahap e mbyll syt
un jam ai qe ti plotsoj sahap e mbyll syt

i thua nanes tane jam djal pa behane mat mir e mat sinqert veshtir kishe gjet... (2x)Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet