TEKSTESHQIP

Xhafer Ahmetaj
Maturant
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maturant" kënduar nga Xhafer Ahmetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky krijim muzikor është përcjellë në tregun e gjerë të muzikës i punuar në prizmin vizual me videoklip, i cili u publikua më 8 Maj 2014.