Xhamerino Bollati
Xhamerino Bollati

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Xhamerino Bollati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Xhamerino Bollati merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Rramp E Bamp E Bum Bum Bum". Në Qershor 2016, Xhamerino Bollati & Vivian Biagioti marrin pjesë në JESC 2016 me këngën "Ne Mes Yjesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0