Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Xhani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe R&B. Më datë 18 Korrik 2017, Xhani publikon videoklipin "Oh Mama", në bashkëpunim me FBA. Më datë 22 Shkurt 2018, Xhani publikon videoklipin "Panamera". Më datë 24 Maj 2018, Xhani publikon videoklipin "Unikat". Më datë 26 Korrik 2018, Xhani publikon videoklipin "Baby Mach Langsam". Më datë 27 Shtator 2018, Xhani publikon videoklipin "Auf Adrenalin". Më datë 18 Tetor 2018, Xhani publikon videoklipin "Tiki Taka". Më datë 24 Janar 2019,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Burim Kastrati

Latuà

Chika

Viagra

Orhan Zeneli

Danny Boy

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Agon Nimani

Pellumb Elmazi


Tags: Xhani, Primera

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet