Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Dikur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur syt naj ishin thar,
ne kerkim te dashuris..
e per te qarin te pa ndar njerin tjterin pa e par.
X2

Fort u deshtem ne te dy,
gjuh e buz me embelsin
si nje keng me melodi
i mbushnim zemrat dashuri
dhe ne netet e ftofta merrnin zjarr puthjet e ngrohta
X2

Vetmia skishet mshir
syri im loton eresir
vetem fjal me pes germa
te dua me del nga zemra
X2

Fort u deshtem ne te dy,
gjuh e buz me embelsin
si nje keng me melodi
i mbushnim zemrat dashuri
dhe ne netet e ftofta merrnin zjarr puthjet e ngrohta
X4


Ky tekst u dërgua nga Doni

Xhavit Avdyli - Dikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur".
3. Video është e këngës "Dikur", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0