Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhavit Avdyli - Te Kerkoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kerkoj".
3. Video është e këngës "Te Kerkoj", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhavit Avdyli - Te Kerkoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Të Kërkoj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Sa shum te kerkova, rrugve te ksaj bote.
Trotuar tu bera, t`me shkel kemba jote.
Kur tek ti erdh zemra, ajo sme pyeti mua.
Se me pikpyetje, s`te kam dashuruar.

Ne cdo vend un dot kerkoja ty,
se me ke mbush perplot me nostalgji.

Nuk dot harroj per jet dhe mot,
se vetem ty te deshta fort (2x).

Dil moj ku je fshehur, n`boten e pafund.
Ti s`me paske dashur, sa t`kam dashur un.
Tash kur u kuptuan, premtimet e vjetrat,
buzet mi lenduan puthjet me genjeshtra.

Ne cdo vend un dot kerkoja ty,
se me ke mbush perplot me nostalgji.
Nuk dot harroj per jet dhe mot,
se vetem ty te deshta fort (2x) .

Ne cdo vend un dot kerkoja ty,
se me ke mbush perplot me nostalgji.

Nuk dot harroj per jet dhe mot,
se vetem ty te deshta fort (2x) .


Ky tekst u dërgua nga Mimi_nor_tet
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet