Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Pa Lamtumire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


X2.... Pa lamtumir moj u largove me le ne vetmi, nuk besojase dot shifemi perseri,
kan kaluar plot 7 vjet pa shpjeguar njeri tjetrit pse u ndam ac leht? Me beso se't te kam dashur me te vertet?Vet kuptoj se me ke dashur edhe ti vet, se mke dashur ti moj vajz un mire e di mirpo fati sna buzqqeshi ndashurikur tash ne te dy kur u pam perseri gjithcka kisht mare ne fun per ne te dy dashuria jon tash kishte mbaruar kur mtregove me lot ne sy se je martuar.....x2


Ky tekst u dërgua nga Mimoza Sallmani

Xhavit Avdyli - Pa Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Lamtumire".
3. Video është e këngës "Pa Lamtumire", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0