Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Avdyli - Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REFRENI
A moj dashni
Çka mke bo se di
E ndjej e ndjej
Se m’don edhe ti

I & II
Zemra m'rreh sa her qe tshoh
Beso nuk du tjeter
Dashni kam vetem per ty
Sdua tpres ma teper

Shpesh e gjej veten n'menime
Ku je ti o zemra ime
Shpesh e gjej veten n’menime
Dua t’jem me ty jeta ime

REFRENI
A moj dashni
Çka mke bo se di
E ndjej e ndjej
Se m’don edhe ti


Xhavit Avdyli - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Xhavit Avdyli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Avdyli:


Komente 0