TEKSTESHQIP

Xhavit Avdyli
Largohu
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Largohu" kënduar nga Xhavit Avdyli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori vetë artisti, autor i fjalëve të tekstit është Vullnet Salihu, ndërsa për arranzhimin është përkujdesur Ramadan Selimi.
Renditja:
Top 200