TEKSTESHQIP

Xhavit Avdyli
T'ka Fal Zoti Bukurije
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'ka Fal Zoti Bukurije" kënduar nga Xhavit Avdyli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.