Xhavit Dedej Feat. Pandora

O Shijak Me Halle ➡ Shijak Con Problemi

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: 4 Rruget E Shijakut


O Shijak Me Halle

o shijak me halle
ce bane o zot

o shijak me halle
ce bane o zot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

me fute ne valle
tani s'mund t'dal dot

REF.:
cdesha ce kalova
andej nga shijaku
nje goc e takova
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhanderr ne shijak
oh moj goc tirone
s'me vjen keq aspak

ç'me bane moje nane
me linde te pa fat

ç'me bane moje nane
me linde te pa fat

Linda çune tirone
Do vdes ne shijak

Linda çune tirone
Do vdes ne shijak

REF.:
ç'desha ce kalova
andej ka shijaku
nje goc e takova
e me zu meraku
kam frik se do mbetem dhanderr ne shijak
oh moj goc tirone
ste kam faj aspak


Shijak Con Problemi

Shijak con problemi
Lo hai fatto Dio

Shijak con problemi
Lo hai fatto Dio

Mi hai messo a ballare
Adesso non posso uscire più

Mi hai messo a ballare
Adesso non posso uscire più

Coro:
Chi me la fatta fare
passare dalle parti di Shijak
Ho incontrato una ragazza
E mi è rimasta in mente
Ho paura di rimanere sposo a Shijak
Hey ragazza di Tirana
Non mi dispiace per niente

Cosa mi hai fatto mamma?
Sono nato senza fortuna

Cosa mi hai fatto mamma?
Sono nato senza fortuna

Sono nato come ragazzo di Tirona
Morirò in Shijak

Sono nato come ragazzo di Tirona
Morirò in Shijak

Coro:
Chi me la fatta fare
passare dalle parti di Shijak
Ho incontrato una ragazza
E mi è rimasta in mente
Ho paura di rimanere sposo a Shijak
Hey ragazza di Tirana
Non mi dispiace per niente

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019