Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xhavit Dedej - Mos Loto  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

02/07/2012

2012-07-02T22:27:50+00:00Erësira me ka mbulur, zemren me ke vra. Edhe pse aq shum te deshta, tash duhet me u nda.
Mos derdh lotë per ato vitë se fati na tradhtoj.
Me beso, e kam veshtir prej te jem prej teje te shkoj. Te kujtoj dhe ste harroj.

Ref : Po te lutem mos loto, se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru, pa ty me jetu. Po te lutem mos loto se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru pa ty me jetu.

Erësira me ka mbulur, zemren me ke vra. Edhe pse aq shum te deshta, tash duhet me u nda.
Mos derdh lotë per ato vitë se fati na tradhtoj.
Me beso, e kam veshtir prej te jem prej teje te shkoj. Te kujtoj dhe ste harroj.

Ref : Po te lutem mos loto, se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru, pa ty me jetu. Po te lutem mos loto se nuk kam faj unë. Fati keshtu qenka shkru pa ty me jetu.


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet