Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhavit Dedej - Halli Hallit Nuk I Ngjan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halli Hallit Nuk I Ngjan".
3. Video është e këngës "Halli Hallit Nuk I Ngjan", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhavit Dedej - Halli Hallit Nuk I Ngjan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Faj Apo Gabim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Halli Hallit Nuk I Ngjan" kënduar nga Xhavit Dedej.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Artiola Toska. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

halli hallit nuk i ngjan as une nuk e di se cka kam
as vet se d as vet se d si tja bej une pa tyy
ti je zemra ime eeee
of aman amman amneee ku je ku ke shkuar oo
ku ke rrush e ku ke tii u takum ke dardha

halli hallit nuk i ngjan as une nuk e di se cka kam
as vet se d as vet se d si tja bej une pa tyy
ti je zemra ime eeee
of aman amman amneee ku je ku ke shkuar oo
ku ke rrush e ku ke tii u takum ke dardha
ne nje portokalle moj te pash une tyy.as vet nuk e di ce cke ke be tii
ku i kam shoket e mi hallet mi mi kjaa
hahahahhaMë Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet