Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhavit Dervisholli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhavit Dervisholli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2011, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Garantoj". Në vitin 2012, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Live". Në vitin 2013, Xhavit Dervisholli publikon albumin "Prap Per Ty". Më datë 3 Qershor 2016, Xhavit Dervisholli publikon videoklipin "Dua Te Te Shoh". Më datë 18 Mars 2019, Xhavit Dervisholli publikon videoklipin "E Pabese"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePrap Per Ty (2013)

Live (2012)

Garantoj (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Andi Mezini

Avni Mehmeti

Astrit Halitaj

Duchi

Ejup Gimolli

Fadil Aziri

Lumni Tershana

Sokol Koçi

Agron Pefqeli

Arif Murati


Tags: Xhavit Dervisholli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet