Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhavit Lezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhavit Lezi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 30 Mars 2017, Xhavit Lezi publikon videoklipin "Ndarja Jone". Më datë 7 Nëntor 2018, Pranvera Bytyqi publikon videoklipin "Ndarja", në bashkëpunim me Xhavit Lezi. Kënga është një baladë që i dedikohet dashurisë së humbur. Teksti dhe vija melodike e kësaj kënge janë realizuar nga Kreshnik Avdiu, gjersa për orkestrimin është kujdesur Ardian Kastrati. Për anën vizuale të projektit është kujdesur Jetmir Buzhala. Bashkëpunimi i tyre duket t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jeton Murati

Besi Avdo

Faton Thaqi

Mejdi Tafaj

Shkelzen Masholli

Rrem Gjakova

Besnik Sinani

Luan Qallaku

Hajdar Gashi

Granit Shala


Tags: Xhavit Lezi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet