Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhavit Nimanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Xhavit Nimanaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ramiz Bytyqi

Shpresim Krasniqi

Xhemajl Qeta

Zymer Gashi

Skënder Fejzullahu

Afrim Gashi

Salih Gashi

Alush Malushaj

Destan Pagarusha

Fadil Nreca


Tags: Xhavit Nimanaj, Xhavit Nimani, Xhavit Nimoni

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet