TEKSTESHQIP

Nexhat Vitia & Xhavit Vitia
Ramush Haradinaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ramush Haradinaj" kënduar nga Nexhat Vitia & Xhavit Vitia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.