TEKSTESHQIP

Xhavit Vitia & Nexhat Vitia
Gjuhes Shqipe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjuhes Shqipe" kënduar nga Xhavit Vitia & Nexhat Vitia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.