A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhavit Zhuniqi

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Xhavit Zhuniqi is a popular singer. Më datë 6 Maj 2008, Xhavit Zhuniqi publikon videoklipin "1000 Her Te Dua". Më datë 13 Korrik 2008, Xhavit Zhuniqi publikon videoklipin "Sa Larg". Më datë 1 Dhjetor 2017, Xhavit Zhuniqi publikon videoklipin "M'ka Marr Malli". Më datë 8 Tetor 2018, Xhavit Zhuniqi publikon videoklipin "Kolazh 2018"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Muhamer Duraku-Meli

Nysret Hyseni

Ardi (Ardian Hasaj)

Nusran Fera

Arjan Effecti

Bekim Halili

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

APG

Ramiz Jusufi


Tags: Xhavit Zhuniqi, Xhaja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018