A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xheisara

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22
BIOGRAFIA: Xheisara is a singer of Pop music. E veçanta e artistes së re, është talenti i saj për të bërë edhe muzikë rep dhe ajo ka paralajmëruar se projekti i saj i radhës do të jetë në këtë zhanër. Në këtë mënyrë Xheisara do të bëhet një nga të paktat artiste shqiptare të momentit që bën rep. Më datë 16 Qershor 2016, Xheisara publikon videoklipin "Rri Sa Ma Larg". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda. Në Shtator 2016, Xheisara merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "1soj Te Dy...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Lily N

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Xheisara

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019