Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheisara

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  56
  • Emri i Vërtetë:
  • Sara Frisku
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Xheisara është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kompeticionet e ndryshme muzikore duket se janë një sfidë me vete për Xheisarën. Që në moshë të vogël ajo ka marrë pjesë në festivale të ndryshme për fëmijë, ku është vlerësuar me disa çmime të para. Ka qenë gjithashtu një konkurrente e spikatur në “X Factor Albania” dhe “The Voice of Albania”. Është hera e dytë që merr pjesë në festivalin “Kënga Magjike” në kategorinë New Artist. Në vitin 2016 Xheisara fitoi statusin për të votuar dhe për t`u vo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eltina Minarolli

Xhoi Bejko

Erga Halilaj

Megi Laska

Ornela Bregu

Mimoza Ahmeti

Marjeta Billo

Rezarta Smaja

Kamela Islamaj

Babeta Shahini

Tags: Xheisara, Sara Frisku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet