Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhejni Lito

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Xhejni Lito është një këngëtare e njohur. Xhejni Lito u bë pjesë e "The Voice of Albania" në vitin 2013 duke hyrë në ekipin e Sidritit. Ajo studion për farmaci por ka pasion shumë të madh për muzikën. Në Maj 2014, Xhejni Lito merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "S'harruam Te Duam". Në Dhjetor 2016, Xhejni Lito merr pjesë në Festivali i 55-të në RTSH me këngën "Pritja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jona Pepkolaj

Irsa Qosja

Morena Dyli

Megi Laska

Nertila Selmanaj

Enxhi Kumrija

Suela Malo

Ajkuna Anxhaku

Kristina Vreshti

Savjana Vjerdha


Tags: Xhejni Lito

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet