A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  29
  • Origin:
  • Podujev 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 52
BIOGRAFIA: Xheki is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Emri i tij i vertete eshte Xhevat Mehmeti dhe banon ne Prishtine. Më datë 9 Nëntor 2011, Xheki publikon videoklipin "Me Fat Urime Martesa". Në vitin 2011, Xheki publikon albumin "Ta Marr Zemren". Në vitin 2012, Xheki publikon albumin "A Ki Zemer A Ki Shpirt". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Shkoni Sonte Shkoni". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon videoklipin "Rri Me Mua". Më datë 7 Janar 2013, Xheki publikon ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Pse Mbetëm Të Huaj (2016)

Aleja (2015)

E Pabesë (2014)

Sikur Bombe (2013)

A Ki Zemer A Ki Shpirt (2012)

Ta Marr Zemren (2011)

Vlora

Do Të Vijë

Mos E Prano

Vetëm Ti


» Add A Song »

Ne Ditlindjen Tende
Me Fat Urime Martesa
As Për Dekë As Për Drekë
Mos Ma Humb Ti Dashurinë
Shkoni Sonte Shkoni
Rri Me Mua
Mos Jeto Me Mendje Te Madhe
Ora Shkon E Ti Nuk Po Vjen
Kush Gaboi
Pa Adresë


Related Artists:

Zyber Avdiu

Riza Selimi

Naim Abazi

Agim Gerguri

Leka

Xuxi

Ferki Shala

Afrim Muçiqi

Shkumbin Kryeziu

BB Poqi


Tags: Xheki, Xhevat Mehmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019