Xhevat Neziri (Xheki)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Xhevat Neziri
BIOGRAFIA: Xhevat Neziri (Xheki) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 15 Janar 2019, Xheki publikon videoklipin "Malli". Më datë 9 Shkurt 2019, Xhevat Neziri (Xheki) publikon videoklipin "Ish Dashni". Më datë 17 Gusht 2019, Xhevat Neziri (Xheki) publikon videoklipin "Medvegja Ime". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Lindi Mehmeti

Jeton Rrudhani

Labinot Ademi

Artan Rexha

Ismajl Rexha

Fatmir Kryeziu

Bestrim Sadikaj (Besi)

Leutrim Llozani

Urim Gashi

Erjadi


Tags: Xhevat Neziri, Xheki

Krijo Një Kartolinë