Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - 17 Shkurt 2008 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

17 shkurt 2008
na u hap lajmi o i vertete,
na u hap lajmi o i vertet
si ne radio ashtu ne gazete ,
si ne gazet ashtu ne radi
per kosov ooooooo pavarsi ,

sot flamurin kush e mbajti
ne prishtin ooooooooo Hashim Thaqi ,
ne evrop Shpetim Hajriu
president Fatmir Sejdiu,
u shpall kosova republike
se me shekuj e kemi prit ,
valo valo o flamur Skenderbeu
o te ka majt ne dur eeeeeee,
valo valo o bajrak e
shqiptaria o te ka la me gjak e
po na njeh o bota mbare o perjaer
vlllllllllllllllazen shqiptar eeeeeee


Ky tekst u dërgua nga OrestiXheki
Publikimi: 05/04/2013


Xheki - 17 Shkurt 2008
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "17 Shkurt 2008".
3. Video është e këngës "17 Shkurt 2008", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0