Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

dikur syt nuk kishin lot
kam jetu per ty nket bot
por se di per kend jetoj sot
lamtumir esht fjal e rend
se gjithmon veq zemra ndan
as nje her skisha dasht me than

lulet qelin dhe jan tha
as ne enderr ste shoh ma
po jetoj me mal edhe nje her met pa
gjitmon dal ne te njejtin vend
un pot pres e ti spo vjen
plaga ime ty nuk te dhem


Ky tekst u dërgua nga  MandarinaXheki
Publikimi: 08/04/2013


Xheki - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0