Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Pse Spo Mundem Te Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

tani ti pran meje nuk je
tani vetem dhimbje te une le
tani nuk e di se ku dot gjej
tani, tani, tani dua dhimbjen ta rrembej

Refrain:

po pse per ty prap po mendoj
pse spo mundem te harroj
pse ne enderr prap me vjen
pse gezimet nuk mi kthen?


Ky tekst u dërgua nga  MandarinaXheki
Publikimi: 17/04/2013


Xheki - Pse Spo Mundem Te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Spo Mundem Te Harroj".
3. Video është e këngës "Pse Spo Mundem Te Harroj", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0