Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Biondina E Zezhkanja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Para diskotekes
sa vajza jan mbledh
te bukura te mira
sikur uji ka rrjedh
qysh na kalon nata
pa merzija hiq
krejtve ju tranoj
qajo me miniq
ref:
Biondina zeshkane
qika pa behane
te lyme te ngjyme
plas oj zemra ime(2X).

Qysh na ka ardh koha
qysh sillet kjo botë
besa ne qdo qosh
vajza plot e plot
mjeri un i mjeri
sherri qE um ka nxan
spo di kan me marr
spo di kan me lan.

REF:
Biondina zeshkane
qika pa behane
te lyme te ngjyme
plas oj zemra ime(4X).


Ky tekst u dërgua nga Kaltrina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xheki
Publikimi: 01/12/2011


Xheki - Biondina E Zezhkanja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Biondina E Zezhkanja".
3. Video është e këngës "Biondina E Zezhkanja", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0