Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Kur Humba Dashurin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pse je vyshk oj Lulja ime
a per qefin e zemres time
un dashurin se kam pa
A per ket po du meu tha

Pse je vyshk oj lupja ime
a per qefin e zemres time
un dashurin se kam pa
A per ket po du meu tha

ref:
Kur e humba dashurin se pata pran shoqerin
vetem kjo o lulja ime ja besoj zemres time

kur e humba dashurin se pata pran shoqerin
vetem kjo o lulja ime ja besoj zemres time

a edhe ty drita tu ndal
si mu gjaki ne damar
a asti smundesh ma
a edhe ty zemra tu tha

a edhe ty drita tu ndal
si mu gjaki ne damar
a asti smundesh ma
a edhe ty zemra tu tha

ref.
kur e humba dashurin se pata pran shoqerin
vetem kjo o lulja ime ja besoj zemres time

kur e humba dashurin se pata pran shoqerin
vetem kjo o lulja ime ja besoj zemres time .4


Ky tekst u dërgua nga Selver_caXheki
Publikimi: 01/12/2011


Xheki - Kur Humba Dashurin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Humba Dashurin".
3. Video është e këngës "Kur Humba Dashurin", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0