Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Me Fat Urime Martesa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"A Ki Zemer A Ki Shpirt"

Komente

Asnjë Koment

09/11/2011

2011-11-09T20:23:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fat Urime Martesa" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet