Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Xheki - Shkove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Vlora"

Këngë e albumit:

"Vlora"

Komente

Asnjë Koment

18/07/2014

2014-07-18T18:55:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkove" kënduar nga Xheki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Viola - Shkove

2x.Thuaj a esht e leht pa mu o shpirti im
Thuaj ate mungon aj perqafimi im
Zemer Mir se vjen nese pendohesh
Dera asht e qel jam ende ajo e vjetra
Besen se kam shkel

Ref2x
Amanetin ma ke lan po te verteten sma ke tha
Kjo unaz qka em vyn pa Ty kurr nuk muj
Met pa me sy

2x.
Shkove stu kujtu me as nje her mem thirr ikee
as ske pyt me ajam keq a Mir
Zemer qysh ke mujt mem lan me Shpresa
Jeten me kalu me shkoj Rinia tuj lotue
Ni dit pa u gezu
Ref:2
Amanetin ma ke lan po te
verteten sma ke than
Kjo unaz qka um vyn pa Ty
kurr nuk muj met pa me sy <3.

Duli - Shkove

Shkove dhimbja sme pushon, po te pres, pa te pa nuk vdes. Plaget mi shero qaj e mos rrenko. Ti pran me qendro shpirt me gezo. Shkove dhimbja sme pushon, po te pres, pa te pa nuk vdes, plaget mi shero qaj e mos rrenko. Ti pran me qendro shpirt me gezo.

Ku te gjej o shpirt te m'kesh ti, te te puth e zemra po me plas per ty. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret.

Shkove kur shum u deshem, ti me ike kur pa buzqeshje. Se kuptoj pse dit e zeza kaj, jeta ime det me lot, vaj e deshperi. shkove kur shum u deshem, ti me ike kur pa buzqeshje. Se kuptoj pse dit e zeza kaj, jeta ime det me lot e vaj e deshperi.

Ku te gjej o shpirt te m'kesh ti, te te puth e zemra po me plas per ty. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret.
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet