Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheki - Qysh Me Ta Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh Me Ta Fal".
3. Video është e këngës "Qysh Me Ta Fal", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xheki - Qysh Me Ta Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

09/12/2012

2012-12-09T13:01:35+00:00me fjal skam mujt me te bind e me than ri te un ti me je tradheti e lind von e kuptova shum as me te mir e as me te keq ndarjen smujta me ndal per ty krejt moren vesh hajt tash qysh me ta fal . Refreni 1 a ki zemer me pas sy une gjall ti fustan te bardh zotit ju kam lut per ty kjo dit kur mos ardhe . Refreni 2 a ki zemer me pas sy ti me tjetrin fustan te bardh zotit ju luta per ty kjo dit skam dasht me ardhe . Me fjal skam mujt me te bind e me te than ri te un ti me je tradheti e lind von e kuptova shum as me te mir e as me tek ndarjen smujta me ndal e mira te kish qu pesh kallxom qysh me ta fal . Refreni 1 a ki zemer me pas sy une gjall ti fustan te bardh zotit ju kam lut per ty kur kjo dit mos me ardhe . Refreni 2 a ki zemer me pas sy ti me tjetrin fustan te bardh zotin e kam luta per ty kjo dit su dasht me ardhe . Refreni 1 a ki zemer me pas sy une gjall ti fustan te bardh zotit ju kam lut per ty kjo dit kur mos ardhe . Refreni 2 a ki zemer me par sy ti me tjetrin fustan te bardh zotit ju luta per ty kjo dit kur mos me ardhe


Ky tekst u dërgua nga behar
Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet