Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Numri Yt I Vjetër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Askush se ka dit , per mu e per ty
Askush se prit, se jam bashk me tyy
Ndarjen skam duru as mema permend
Hiq pa e provu , e kom dit sa m'dhemb
Sa u deshtem shum , u ndam per sy t'zi
Faj nuk pata un faj nuk ke as ti

Ref..
Numrin tand te vjeter nuk lajmrohesh ti
nji za thot le porosin
n'numrin tand te vjeter zonin mo sta ndi
nji zo qe e di ku je ti

Koha shpejt po ik, athu ku je ti
Ngushllimin e gjej n'goten me raki
Ndarje skam duru as anderr me pa
Hiq pa e provu di qfar shije ka
Askush nuk e din un tash qysh jam
se zemra po therrka edhe smun pa tpa

Ref..
Numrin tand te vjeter nuk lajmrohesh ti
nji za thot le porosin
n'numrin tand te vjeter zonin mo sta ndi
nji zo qe e di ku je ti


Ky tekst u dërgua nga Cimi CimilimiXheki
Publikimi: 18/08/2012


Xheki - Numri Yt I Vjetër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Numri Yt I Vjetër".
3. Video është e këngës "Numri Yt I Vjetër", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0