Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheki - Harrom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrom".
3. Video është e këngës "Harrom", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xheki - Harrom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Pse Mbetëm Të Huaj"

Komente

Asnjë Koment

26/06/2016

2016-06-26T15:52:21+00:00Mos i thuaj ati
qe ishe ti me mu
mos prano asnjiher
se vehtes i bon sherr
më le mua të harroj
për ty ma segzistoj
prej teje kurgjo zdu
ti mua mem harru

REF. 2x:
tlutem me ndegjo
me u kthy ma moa provo
ti nuk egziston
pra ma mir harrom


Sa ishe ri me mu
nuk deshte mem kuptu
e ti kurr asnjiher
dashuris nuk i dhe vler
më le mua të harroj
për ty ma segzistoj
prej teje kurgjo zdu
ti mua mem harru

REF. 2x
tlutem me ndogjo
me u kthy ma mos provo
ti nuk egziston
pra ma mir harrom


Më Shumë Këngë Nga Xheki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë