Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Ti Je Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti je pranvera e jetes sime, vec per ty, vec per ty, kendon zemra ime 2x

Kish kalu shume kohe, si ty skisha pas
Dicka ne zemer ndjeva, atehere kur te pash
Isha lodh prej jetes, prej fjaleve te kota
Kur me shikove ti, mu ndryshua bota

Refreni 2x
Luje luje vallen mos u ndal, se ty jeten ta kam fal
Per mua, per mua vec ti je, zemer te kam e zemer me ke

Kish kalu shume kohe, si ty skisha pas
Dicka ne zemer ndjeva, atehere kur te pash
Isha lodh prej jetes, prej fjaleve te kota
Kur me shikove ti, mu ndryshua bota

Refreni 2x
Luje luje vallen mos u ndal, se ty jeten ta kam fal
Per mua, per mua vec ti je, zemer te kam e zemer me ke
Xheki
Publikimi: 26/06/2022


Xheki - Ti Je Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Pranvera".
3. Video është e këngës "Ti Je Pranvera", por nuk këndohet nga Xheki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheki:


Komente 0