TEKSTESHQIP

Xheki
Perse
Lyrics

Pse zemra me dridhet, kur ne sy te shikoj
Perse nuk mundem, per ty mos te mendoj
Dikur ishe per mua, sa krejt jeta dhe bota
Cdo gje e imja, ishte dhe e jotja 2x

Refreni
Perse, perse nuk eshte si dje
Perse, perse me mua nuk je
Se zemra gaboi, kur dashuroi