A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Xhela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Me një vokal të ngrohtë, Këngëtari ferizajas, Xhela tashmë ka arritur që publikut shqiptar, t'i dhurojë ngrohtësinë e këngës shqipe. Në Nëntor 2009, Xhela merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Nuk Kam Fat". Në Dhjetor 2009, Xhela merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Nuk Kam Fat". Në vitin 2011, Xhela publikon albumin "E Pabesushme". Më datë 29 Maj 2012, Xhela publikon videoklipin "Loti". Më datë 29 Maj 2012, Xhela publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Fenomenale (2015)

Kenge Te Vjetra Qytetare (2014)

Live 2013 (2013)

Live 2012 (2012)

E Pabesushme (2011)

Live 2010 (2010)


» Dërgo Një Këngë »

M'Qani Shokë
Ani Ani
M’Ke Rrejt
Me Lot
Pellumbesha
N'telefon
Dua Xhanin
Dëshpërohem
S'ka Dashni
Veq Nje Dite


Artistë Të Ngjashëm:

Kadan Duraj

Xili Berisha

Gjergj Presheva

Mergim Mjeku

Korab Jetishi

Barooti

Xuxi

Met Sadiku

Mc Beka

Xheki


Tags: Xhela, Xhela Abazi

Xhela në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019