Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhela - N'telefon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'telefon".
3. Video është e këngës "N'telefon", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhela - N'telefon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Live 2013"

Këngë e albumit:

"Ne Telefon"

Komente

1 🔥

09/03/2013

2013-03-09T19:20:06+00:00N'telefon nje thirje ne mengjes
Me piklloj me humbi cdo shpres
Ishte ajo Ze i mekur e plot vaj
Ishte fundi por nuk ishte xhelja saj

Me degjo e tha bane zemren gur
Mo sdo jemi se bashku si dikur
Me kan fejuar me dikan qe nuk e njo
Po zemra ime per veq teje tjeter sdo

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot

N'telefon biseda ishte flaj
Ishte thirja fundit nga ajo
Nuk i haroj fjalt e fundit
Qe mi tha m'tha mbaje veten
Se mbaroj gjithcka

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet