Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Xhela - E Du Hala  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2018

2018-01-01T19:02:58


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Du Hala" kënduar nga Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dani Abazi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E du hala E du hala
Marak jom ba
E du hala E du hala
Po du me pa
E du hala E du hala
Marak jom ba
E du hala E du hala
Po du me pa
Pse oj zemer me lendove ndoshta je tu lyp ma mir
Zemrat hasmiv ja u gezove ja u plotsove at deshir
Pse oj zemer me lendove ndoshta je tu lyp ma mir
Zemrat hasmiv ja u gezove ja u plotsove at deshir
E du hala E du hala
Marak jom ba
E du hala E du hala
Po du me pa
E du hala E du hala
Marak jom ba
E du hala E du hala
Po du me pa
Nuk e di qka te ju them shokve po ti kta shum mir e din shpesh
her kur gaboje thojsha hajt eshte faji im
Nuk e di qka te ju them shokve po ti kta shum mir e din shpesh
her kur gaboje thojsha hajt eshte faji im
E du hala E du hala
Marak jom ba
E du hala E du hala
Po du me pa
E du hala E du hala
Marak jom ba
E du hala E du hala
Po du me pa
Politik per ty dashnia me nje ane hallall te qoft
ki me qajt ma von si fmia veq ateher do te jet shum von
Politik per ty dashnia me nje ane hallall te qoft
ki me qajt ma von si fmia veq ateher do te jet shum von
E du hala E du hala
Marak jom ba
E du hala E du hala
Po du me pa
E du hala E du hala
Marak jom ba
E du hala E du hala
Po du me paMë Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet