Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - A Mendon Per Mua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Mendon Per Mua" kënduar nga Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 24 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
24

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valton Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kisha dashur me harruar
se n'ket jete isha me ty
por kjor zemra e vetmuar
po ma sjel lotin ne sy (2x)

Ref:
A mendon ndonjeher per mua
a po ndoshta ti me ke harruar ?!
se dikur me ke dashuruar
qfar te keq te bena un ?(2x)

Sa her loti bjen per faqe
emrin tond e kam ne goje
mire e di kam gabuar
fajin tim le ta fajsoj (2x)

Ref:
A mendon ndonjeher per mua
a po ndoshta me ke harruar ?!
se dikur me ke dashuruar
qfar te keqe te bena un ? (2x)

Publikimi: 06/10/2015Më Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente mbi këtë këngëXhela - A Mendon Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mendon Per Mua".
3. Video është e këngës "A Mendon Per Mua", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.