TEKSTESHQIP

Xhela
Ma Mir Me Ty E Fukara
Lyrics

Sa lot kam derdh une per ty
sa shum' un ' te kam dashur

Ref 3 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur

Nje ditë po pija me shoqeri
dolli per ty me thane
e ngrita shishen me raki
lotet rrëke më ranë
e ngrita shishen me raki
lotet rrëke më ranë

Ref 8 :
Me mir me ty dhe fukara
se sa pa ty e i pasur

st 3 :
te gjitha shoqet te kan inat
pse une ty te dua

te rri me ty apo te shkoj
kete ti spo ma thua

DËRGOI: