Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhelal Bakraqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  8
Xhelal Bakraqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Josif Gjipali

Denik Prizreni

Riad Ymeri

Hysen Koçia

Mustafa Ymeri

Ibrahim Tukiçi

Arjan Effecti

Ardi (Ardian Hasaj)

Nusran Fera

Latuà


Tags: Xhelal Bakraqi, Xhelal Baraci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet