Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhelal Juka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Xhelal Juka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 15 Mars 2012, Xhelal Juka publikon videoklipin "Zagrebi". Më datë 2 Gusht 2013, Xhelal Juka publikon videoklipin "Moj Syzeze"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Gjini

Lirim Hoxha

Gezim Zefi

Prek Mrishaj

Lekë Dedvukaj

Fran Vulaj

Rrok Gjergji

Gjelosh Hajdari

Tonin Uldedaj

Adem Barbullushi

Tags: Xhelal Juka, Xhelal Jukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet