A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhema Aka Jemayli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Xhema Aka Jemayli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Shtator 2006, Xhema Aka Jemayli & Oran G publikojnë videoklipin "Ti Je Sexy". Më datë 8 Gusht 2007, Xhema Aka Jemayli publikon videoklipin "Me Kete Flow". Në vitin 2008, Xhema Aka Jemayli publikon albumin "Alba"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Alba (2008)

Hey Mama


» Dërgo Një Këngë »

Me Kete Flow
Ti Je Sexy
Jeta Jonë Është Kjo


Artistë Të Ngjashëm:

Oran G

Fresh-P

O.D (Overdose)

F-Boogie

Big Bossidy

Double A

WhoBrave

Hanello

Bigg V

Enigma


Tags: Xhema Aka Jemayli, Xhema, Jemayli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019