Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xhema Aka Jemayli - Per Nenen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/09/2008

2008-09-29T22:18:40Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nenen kur ste harroj.
Ti gjithmon je ne zemren time, je me mua nena ime.
Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nene kur ste harroj.
Ti gjithmon je ne zemren time, je me mua nena ime.

Kaluan der kto vite ne gurbet, jeta po kalon nuk po kuptoj as vet.
Do her kam frik edhe te mendoj, per ty oj nene jo nuk mund te harroj.
Sa her shikoj yjet ne ty rri tuj mendu, ato bojn drit si kur syt e tu.
Nga zemra ime jo kurr ste harroj, je nena ime dhe gjithmon te dashuroj.
Ne zemren time ti gjithmon ke qen, pa ty per mua as jeta nuk vlen.
Ti ma dhe jeten, ma dhe ardhmerin, ma dhe shpresen, ma dhe dashurin.
Ma dhe forcen, ma dhe lumturin, mi dhe te gjitha nene oh shpirti i im.
Ma dhe forcen, ma dhe lumturin, mi dhe te gjitha nene oh shpirti i im.

Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nene kur ste harroj.
Ti gjithmon je ne zemren time, je me mua nena ime.
Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nene kur ste harroj.
Ti gjithmon je ne zemren time, je me mua nena ime.

Prej at dit kur nga ti u largova.
Si kur me mori era asgje s'kuptova.
Edhe shikoja me vemendje syt e tu, ato nga dhimbja morren me vajtu.
Po edhe mu shpriti me qante per ty. Tash e kuptoj se sa vuaj pa ty.
Nuk mendoja se do shkoj nje koh e gjat, 14 vite shkuan si nje nat.
Diten e par fillova ne vetmi, ato nuk ndryshuan deri me tani.

Ti ma dhe jeten, ma dhe ardhmerin, ma dhe shpresen, ma dhe dashurin.
Ma dhe forcen, ma dhe lumturin, mi dhe te gjitha, ma dhe knaqsin.
Ma dhe forcen, ma dhe lumturin, mi dhe te gjitha, nene oh shpirti i im.

Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nene kurr ste harroj.
Ti gjithmon je ne zemren time, je me mua nena ime.
Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nene kurr ste harroj.
Ti gjithmon je ne zemren time, je me mua nena ime.
Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nene kurr ste harroj.
Ti gjithmon je ne zemren time, je me mua nena ime.
Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nene kurr ste harroj.
Ti gjithmon je ne zemren time, je me mua nena ime.
Ne gjdo her ne ty mendoj, jo moj nene kur ste harroj.


Ky tekst u dërgua nga GREJKOC
Më Shumë Këngë Nga Xhema Aka Jemayli:

Më Shumë...