Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xhema Aka Jemayli - King Boss  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/02/2012

2012-02-22T01:22:54Hajt hajt luj e dridhu
Hajt hajt kallu killu
me kët hit albakos ....her
100%100 shqipe bos

Me kët ritem si bos
direkt në clob me shku
me banden time sod
naj mis mi shkrrëngu
ku uiski dot kërset
naten më mir ta kalojm
digjej muziken n'maksimom
ne pres dhe
shpresojm.
do anej do këndej do këndej
krejt në ritëm duke shku
zoni në maksimom
venin në kom mi qu
rap hardkor t'vërtet
kallet pista nxehet krejt
të gjith me duart
nalt secili stilin e vet

Hajt hajt luj e dridhu
Hajt hajt kallu killu
me kët hit albakos ..... 2her
100%100 shqipe bos

shkojn misat dal nga dal
mi pa syt me ti marr
farmerka të ngushta t'hime n'vi
tepër trrent n'trrip me shti
basi shkon tu i drridh
1000 vat mjuzik kill
kallet killet diskoteka
femra bomba silueta
vazhdon nata në muv
uiski mbretron në gruv
me gruvin e melodis
në mesin e rinis
se këtu e kem takimin
këtu jetojm argëtimin
se kjo ësht jeta jon
ku ritmi na ofron.

Hajt hajt luj e dridhu
Hajt hajt kallu killu
me kët hit albakos ..... 2her
100%100 shqipe bos

tani me armatën time
ballentajms shkon tu cill
tencioni ekstrra nalt na bën sa më ruill
të gjith duart nalt krejt në muv duke shku
se cili me ka një mis tu kërcu e tu shtrrëngu
muvon bejbe
drridhu bejbe kallu bejbe
killu lejde

Hajt hajt luj e dridhu
Hajt hajt kallu killu
me kët hit albakos ..... 2her
100%100 shqipe bos


Ky tekst u dërgua nga xhemaa1
Më Shumë Këngë Nga Xhema Aka Jemayli:

Më Shumë...