Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Xhemail Retkoceri
BIOGRAFIA: Xhemail Retkoceri (Xhemi) është një këngëtar i njohur. Më datë 10 Prill 2008, Xhemail Retkoceri (Xhemi) publikon videoklipin "Jo Për Pesë Minuta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Muhamer Duraku-Meli

Nusran Fera

Enis Potoku

Chika

Ardi (Ardian Hasaj)

Breaker G

Arjan Effecti

Shemi (Shemsi Bytyqi)

APG

Berati

Tags: Xhemail Retkoceri, Xhemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet