TEKSTESHQIP

Xhemil Saliu & Sabri Saliu
Ndoshta Të Hraroj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndoshta Të Hraroj" kënduar nga Xhemil Saliu & Sabri Saliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.